Location : Home > P > PSU7265A
PSU7265A
Share on FacebookShare on Facebook
PSU7265A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PSU7265A CAP ALUM 72UF 165V QC TERM 799900 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
PSU7265A CAP ALUM 72UF 165V QC TERM 13831 CDE 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
PSU7265A Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 72-86uF 165Vac 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
PSU7265A CAP ALUM 72UF 165V QC TERM 905100 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.