Location : Home > P > PSU43065
PSU43065
Share on FacebookShare on Facebook
PSU43065 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PSU43065 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 430-516uF 165Vac 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
PSU43065 CAP ALUM 430UF 165V QC TERM 794900 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
PSU43065 CAP ALUM 430UF 165V QC TERM 1344900 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com