Location : Home > P > PSU3065A
PSU3065A
Share on FacebookShare on Facebook
PSU3065A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PSU3065A CAP ALUM 33UF 165V QC TERM 681700 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
PSU3065A CAP ALUM 30UF 165V QC TERM 13804 CDE 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
PSU3065A Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 30-36uF 165Vac 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
PSU3065A CAP ALUM 33UF 165V QC TERM 786900 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.