Location : Home > P > PSU2565A
PSU2565A
Share on FacebookShare on Facebook
PSU2565A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PSU2565A CAP ALUM 27.5UF 165V QC TERM 797100 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
PSU2565A CAP ALUM 27.5UF 165V QC TERM 691900 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
PSU2565A CAP ALUM 25UF 165V QC TERM 12087 CDE 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
PSU2565A Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 25-30uF 165Vac 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd