Location : Home > P > PSU24315B
PSU24315B
Share on FacebookShare on Facebook
PSU24315B distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PSU24315B CAP ALUM 243UF 125V QC TERM 703700 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
PSU24315B CAP ALUM 243UF 110V QC TERM 30000 CDE 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
PSU24315B CAP ALUM 243UF 125V QC TERM 808900 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
PSU24315B ROHS 135200 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk