Location : Home > P > PSU23315A
PSU23315A
Share on FacebookShare on Facebook
PSU23315A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PSU23315A CAP ALUM 233UF 110V QC TERM 8000 CDE 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd
PSU23315A CAP ALUM 233UF 110V QC TERM 23130 CDE 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
PSU23315A CAP ALUM 233UF 125V QC TERM 87890 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com