Location : Home > P > PSU2165A
PSU2165A
Share on FacebookShare on Facebook
PSU2165A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PSU2165A CAP ALUM 21UF 165V QC TERM 604200 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
PSU2165A CAP ALUM 21UF 165V QC TERM 11000 CDE 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
PSU2165A Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 21-25uF 165Vac 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
PSU2165A CAP ALUM 21UF 165V QC TERM 709400 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
PSU2165A ROHS 135200 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk