Location : Home > P > PSU18965C
PSU18965C
Share on FacebookShare on Facebook
PSU18965C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PSU18965C Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 189-227uF 165Vac 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
PSU18965C CAP ALUM 189UF 165V QC TERM 20000 CDE 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
PSU18965C Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 189-227uF 165Vac 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
PSU18965C CAP ALUM 189UF 165V QC TERM 903700 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.