Location : Home > P > PSU14530A
PSU14530A
Share on FacebookShare on Facebook
PSU14530A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PSU14530A CAP ALUM 145UF 330V QC TERM 689400 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
PSU14530A CAP ALUM 145UF 330V QC TERM 1313600 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
PSU14530A CAP ALUM 145UF 330V QC TERM 794600 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
PSU14530A Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 145-174uF 330Vac 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
PSU14530A CAP ALUM 145UF 330V QC TERM 794600 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.