Location : Home > P > PSU14515
PSU14515
Share on FacebookShare on Facebook
PSU14515 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PSU14515 CAP ALUM 145UF 125V QC TERM 492400 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
PSU14515 CAP ALUM 145UF 125V QC TERM 597600 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
PSU14515 CAP ALUM 145UF 125V QC TERM 492400 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
PSU14515 CAP ALUM 145UF 110V QC TERM 34180 CDE 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
052W,AL Boxes, Enclosures, Racks Boxes BOX ABS ALMOND 5.62"L X 3.25"W
052W,AL IC 56200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)