Location : Home > P > PSU13015
PSU13015
Share on FacebookShare on Facebook
PSU13015 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PSU13015 CAP ALUM 130UF 110V QC TERM 8000 CDE 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd
PSU13015 CAP ALUM 130UF 110V QC TERM 24006 CDE 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
PSU13015 CAP ALUM 130UF 125V QC TERM 89130 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SC648AJR Audio Products Buzzers BUZZER PIEZO 42.9MM PANEL MOUNT