Location : Home > P > PSU10830B
PSU10830B
Share on FacebookShare on Facebook
PSU10830B distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PSU10830B CAP ALUM 108UF 330V QC TERM 875200 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
PSU10830B 568749 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
PSU10830B CAP ALUM 108UF 330V QC TERM 1530400 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
PSU10830B CAP ALUM 108UF 330V QC TERM 980400 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
PSU10830B Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 330Vac 108-130uF 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
PSU10830B Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 330Vac 108-130uF 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
PSU10830B ROHS 135200 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk