Location : Home > P > PSU10815
PSU10815
Share on FacebookShare on Facebook
PSU10815 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PSU10815 ROHS 135200 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
PSU10815 568749 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
PSU10815 CAP ALUM 108UF 125V QC TERM 1328000 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
PSU10815 CAP ALUM 108UF 110V QC TERM 30883 CDE 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor