Location : Home > P > PSR-50F08S-JQ
PSR-50F08S-JQ
Share on FacebookShare on Facebook
PSR-50F08S-JQ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PSR-50F08S-JQ N/A 5 N/A 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
PSR-50F08S-JQ N/A 86300 N/A 2016 Email.To.Us European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
PSR-50F08S-JQ ROHS 135200 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
PSR-50F08S-JQ RoHS Compliant 37624 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Inc.
PSR-50F08S-JQ SPEAKER 8 OHM .25W 50MM ROUND 8000 Mallory Sonalert Products Inc 16+ SPEAKER 8 OHM .25W 50MM ROUND TPC Global Service Co.Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ST-04BL Audio Products Buzzers BUZZER MAGNETIC 3.6V 8.5MM SMD
ST-04BL In.Stock 78500 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
ST-04BL Soberton Inc 8000 16+ BUZZER 2.3KHZ 2-4V EXT DRV SMD Power Agency Co.,Ltd
ST-04BL Soberton Inc 8000 16+ BUZZER 2.3KHZ 2-4V EXT DRV SMD Futune Electronics Co.Limitd