Location : Home > P > PSR-23F08S-JQ
PSR-23F08S-JQ
Share on FacebookShare on Facebook
PSR-23F08S-JQ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PSR-23F08S-JQ ROHS 135200 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
PSR-23F08S-JQ N/A 86300 N/A 2016 Email.To.Us European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
PSR-23F08S-JQ RoHS Compliant 37274 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Inc.
PSR-23F08S-JQ SPEAKER 8 OHM .25W 23MM ROUND 8000 Mallory Sonalert Products Inc 16+ SPEAKER 8 OHM .25W 23MM ROUND TPC Global Service Co.Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1016 Battery Products Battery Holders, Clips, Contacts HOLDER BATTERY - 1/2 AA SMD
1016 IC 58550 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1016 Weidmuller 157440 2016+ TERM BLOCK PLUG 7POS STR 5MM Unitronix Electronics Limited
1016 Weidmuller 288750 2016+ TERM BLOCK PLUG 7POS STR 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com