Location : Home > P > PSMN9R5-100PS,127
PSMN9R5-100PS,127
Share on FacebookShare on Facebook
PSMN9R5-100PS,127 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PSMN9R5-100PS,127 568749 13+ stock Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
PSMN9R5-100PS,127 ROSH 25649 14+ new & original BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
PSMN9R5-100PS,127 MOSFET N-CH 100V TO220AB 157639 NXP 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
PSMN9R5-100PS,127 568749 13+ stock fenyang electronics co.,ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-04F-155-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X20MM L-TAB
IRFR9N20DTRPBF Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 200V 9.4A DPAK
IRFR9N20DTRPBF 789546 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
TK4P55DA(T6RSS-Q) Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 550V 3.5A DPAK-3
TK4P55DA(T6RSS-Q) NEW 97590 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TK4P55DA(T6RSS-Q) Toshiba 139350 NEW RoHS MOSFET N-CH 550V 3.5A DPAK-3 FindCores Electronics Inc.
TK4P55DA(T6RSS-Q) Toshiba 156999 15+ MOSFET N-CH 550V 3.5A DPAK-3 Unitronix Electronics Limited
TK4P55DA(T6RSS-Q) Toshiba 261730 1538+ MOSFET N-CH 550V 3.5A DPAK-3 Alphatek Technology Limited
ATS-04G-97-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X10MM R-TAB T412
ATS-16C-75-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X20MM R-TAB T766
939-280 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.280" (7.11mm) Natural
939-280 IC 56110 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
34334C Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 330¦ÌH Shielded Wirewound Inductor 150mA 4.55 Ohm Max Nonstandard