Location : Home > P > PSMN1R6-40YLC,115
PSMN1R6-40YLC,115
Share on FacebookShare on Facebook
PSMN1R6-40YLC,115 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PSMN1R6-40YLC,115 MOSFET N-CH 40V 100A LFPAK-SO8 592500 NXP 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
PSMN1R6-40YLC,115 MOSFET N-CH 40V 100A LFPAK-SO8 231530 NXP 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
PSMN1R6-40YLC,115 MOSFET N-CH 40V 100A LFPAK-SO8 231530 NXP 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N965A Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 15V 500MW DO7