PSM-45-Y distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-02C-178-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X25MM R-TAB T412
ATS-05B-60-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X35MM L-TAB
ATS-16C-49-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X10MM L-TAB T766
ATS-17C-113-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X10MM XCUT T412
ATS-07C-202-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X54X6MM XCUT
ATS-10D-128-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X54X25MM XCUT
1210R-123K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 12¦ÌH Unshielded Inductor 272mA 2.5 Ohm Max 2-SMD
1210R-123K 39586 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
1210R-123K Delevan 53388 15+ New & Original parts SIMEN Electronics Co.,Ltd
1210R-123K Semiconductor 20305 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
1210R-123K STOCK 47110 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
910-925 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.925" (23.50mm) Natural