Location : Home > P > PSC12K-090
PSC12K-090
Share on FacebookShare on Facebook
PSC12K-090 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MIC94040YFL-TR Integrated Circuits (ICs) PMIC - Power Distribution Switches, Load Drivers IC LOAD SW HISIDE 3A 4-MLF
MIC94040YFL-TR NEW 87590 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0194270012 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Shrouded Connector 0.230" (5.84mm) Panel Mount, Through Hole, Right Angle Tin