Location : Home > P > PSA15R-240PV
PSA15R-240PV
Share on FacebookShare on Facebook
PSA15R-240PV distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
LPX200 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) Accessories KIT COVER FOR LP200 SERIES
LPX200 765489 13+ fenkey electronics co.,ltd
LPX200 NEW 96800 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PDM1-S12-D5-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters DC/DC CONVERTER +/-5V 1W
PDM1-S12-D5-S CUI 10000 17+ SIP EKT Electronics Co., Ltd
PDM1-S12-D5-S CUI 23628 17+ SIP Global Thunder Electronics Co.,Ltd
PDM1-S12-D5-S IC 41000 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PDM1-S12-D5-S NEW 87950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
R0.25D12-1215/P Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONV DC/DC 0.25W 12VIN +/-15VOUT
R0.25D12-1215/P IC 40570 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
R0.25D12-1215/P NEW 88750 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
R0.25D12-1215/P Recom Power 9366 12+ 12+ General Electronics Co.,Ltd
REC5-0512SRW/H6/A/M/X2 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters DC/DC CONVERTER 12V 5W
RP30-4805SE Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONV DC/DC 30W 36-75VIN 05VOUT
RP30-4805SE IC 40220 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RP30-4805SE NEW 87510 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RP30-4805SE RECOM 2000 2013+ 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
HS10 1R5 J Resistors Chassis Mount Resistors RES CHAS MNT 1.5 OHM 5% 10W