Location : Home > P > PS25/A0220/63
PS25/A0220/63
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
BACC63CB20A16S9 Connectors, Interconnects Circular Connectors 16 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
2M805-004-07M15-7PA Connectors, Interconnects Circular Connectors M805 7C 7#16 PIN RECP THRD
A63-113-213N491 EDAC 1781255 20+PB FEDERAL INDUSTRY CO.Tess@sunnlyic.com
174-E25-212-001 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole, Right Angle Solder
158244-0120 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount 2MM RIBBON CABLE SOCKET 44 POS
158244-0120 3M 288390 2016+ 2MM RIBBON CABLE SOCKET 44 POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
AWP-24-8540-T Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN SOCKT IDC 24POS W/O KEY TIN
1-1546725-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
1356560000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1356560000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLA 7P B OR EKT Electronics Co., Ltd
1356560000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLA 7P B OR SIMEN Electronics Co.,Ltd
1356560000 Weidmuller 157520 2016+ TERM BLOCK PLUG 7POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
K3631351A0J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 63 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
K3631351A0J0G Amphenol FCI 157650 2016+ 350 TB SOCKET RA W/LATCH Unitronix Electronics Limited
K3631351A0J0G IC 58290 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
K3631351A0J0G NEW 98990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
84/32VZ Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories - Wire Ferrules WIRE FERL UNINSUL
84/32VZ Greenlee Communications 156930 2016+ WIRE FERL UNINSUL Unitronix Electronics Limited
84/32VZ IC 57640 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1971838-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Shrouded Connector 0.098" (2.50mm) Through Hole Gold