Location : Home > P > PS-60SD-D4C2
PS-60SD-D4C2
Share on FacebookShare on Facebook
PS-60SD-D4C2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PS-60SD-D4C2 CONN HEADER 60POS 157340 JAE Electronics 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
TVP00RW-9-35JC-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings TV 6C 6#22D SKT RECP
AFD51-20-41SN-6141 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 41 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Free Hanging (In-Line)
GTC06LCF-24-25S Connectors, Interconnects Circular Connectors 8 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Silver
172-E50-201R031 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Free Hanging (In-Line); Panel Mount Solder Cup
97-3107A22-10S-940 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 4C 4#16 SKT PLUG
D38999/26JH35AC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings KJB 100C 100#22D PIN PLUG
853-87-058-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 58 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
T38165-25-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 25 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
T38165-25-0 IC 40640 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38165-25-0 NEW 98070 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1134470000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1134470000 IC 58960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1134470000 Weidmuller 157410 2016+ BLZF 3.50/05/180LR SN OR BX Unitronix Electronics Limited
2203248-3 IC 56070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0309681247 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 24 Position Rectangular Housing Connector Header Gray 0.100" (2.54mm)
9028270000 Weidmuller 157390 2016+ FERRULE 5/16 OR SV 1=500PCS Unitronix Electronics Limited
890-70-023-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 23 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
890-70-023-10-001101 Preci-Dip 157240 2016+ CONN HDR 23POS 2.54MM T/H Unitronix Electronics Limited
890-70-023-10-001101 Preci-Dip 278730 2016+ CONN HDR 23POS 2.54MM T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0387403110 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 10 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
IL-WX-18PB-HF-B-E1000E Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 18 Positions Header, Shrouded Connector 0.031" (0.80mm) Surface Mount, Right Angle Tin
IL-WX-18PB-HF-B-E1000E JAE Electronics 87610 2015+ CONN 18POS 0.8MM SMT Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
0039311032 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 3 Positions Header, Shrouded Connector 0.165" (4.20mm) Through Hole, Right Angle Tin
1379674-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 4 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.087" (2.20mm)
1379674-1 22345 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1379674-1 N/A 180048 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
1379674-1 TE Connectivity AMP Connectors 288910 2016+ 4W TAB HSG CODING 1 BLACK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-647401-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 23 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.156" (3.96mm)