Location : Home > P > PS-26SD-D4TS1-2
PS-26SD-D4TS1-2
Share on FacebookShare on Facebook
PS-26SD-D4TS1-2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PS-26SD-D4TS1-2 CONN HEADER 26POS 147080 JAE Electronics 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
217-1463-001 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Accessories KJL 7 21 B J/N
A2499001150 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Accessories GASKET FOR NPD AND NPS S0041
AFD51-22-41SN-6141 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 41 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Free Hanging (In-Line)
DCMMY27W2P IC 58790 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DCMMY27W2P NEW 97530 18+ Original package well RENXIM Electronics Co.,Ltd.
DCMMY27W2P NEW 97530 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
AIT6E36-77PC Connectors, Interconnects Circular Connectors ER 7C 7#4 PIN PLUG
71226-2425 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 24 Position FFC Connector Contacts, Vertical, 1 Sided 0.039" (1.00mm) Through Hole