Location : Home > P > PS-25SD-S4C2
PS-25SD-S4C2
Share on FacebookShare on Facebook
PS-25SD-S4C2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PS-25SD-S4C2 CONN HEADER 25POS 157440 JAE Electronics 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
PS-25SD-S4C2 135200 12+ INSTOCK ANDY ELECTRONICS CO.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
5-1761185-3 Connectors, Interconnects Modular Connectors - Jacks CONN MOD JACK 8P R/A SHLD
BACC63BV22B12S6 Connectors, Interconnects Circular Connectors 12 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
MS27466T19B32HB-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 32 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Flange
745079-4 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole Solder
3-647477-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN RCPT 3POS 22AWG .100 RED