Location : Home > P > PS-16PE-D4LT1-LP1
PS-16PE-D4LT1-LP1
Share on FacebookShare on Facebook
PS-16PE-D4LT1-LP1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PS-16PE-D4LT1-LP1 CONN HEADER 16POS 147580 JAE Electronics 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
PS-16PE-D4LT1-LP1 135200 12+ INSTOCK ANDY ELECTRONICS CO.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
800-80-063-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 63 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Tin
800-80-063-30-001101 IC 57350 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
800-80-063-30-001101 Preci-Dip 157220 2016+ CONN HDR 63POS 0.100 SMD Unitronix Electronics Limited
800-80-063-30-001101 Preci-Dip 288310 2016+ CONN HDR 63POS 0.100 SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com