Location : Home > P > PRPC032SFAN-RC
PRPC032SFAN-RC
Share on FacebookShare on Facebook
PRPC032SFAN-RC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PRPC032SFAN-RC CONN HEADER .100 SNGL STR 32POS 147730 Sullins Connector Solutions 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
192-015-213R561 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole, Right Angle Solder
MS3471W20-41BY Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 41 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Free Hanging (In-Line)
TVPS00RF-9-35BA Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings TV 6C 6#22D SKT RECP
0039000060 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Contacts CONN TERM FEMALE 18-24AWG TIN
0014564095 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN IDC 9POS 2.54MM 28AWG GOLD