Location : Home > P > PRPC029SFAN-RC
PRPC029SFAN-RC
Share on FacebookShare on Facebook
PRPC029SFAN-RC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PRPC029SFAN-RC CONN HEADER .100 SNGL STR 29POS 146940 Sullins Connector Solutions 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CIR030FP-32A-55SWF80T96-13 Connectors, Interconnects Circular Connectors 55 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
61117-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Contacts CONN SOCKET 14-20 AWG CRIMP
E6588-52L184-L Connectors, Interconnects Modular Connectors - Jacks CONN MOD JACK 8P8C R/A SHIELDED
DCMM-37S-D Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Panel Mount, Through Hole, Right Angle Solder
0674921430 Connectors, Interconnects Pluggable Connectors SATA HOST RCPT R/A SMT TYPE
DJT16F19-35AA Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 66 Position Circular Connector Plug for Male Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded
CTV06RW-11-2JD Connectors, Interconnects Circular Connectors 2 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
P50-060S-EA Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN SOCKET 60POS STR WIREMOUNT
LJT06RT-15-18SA-014 Connectors, Interconnects Circular Connectors LJT 18C 18#20 SKT PLUG
KJB7T23W35PNL Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 100 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut
5452220 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)