Location : Home > P > PRPC021SGAN-M71RC
PRPC021SGAN-M71RC
Share on FacebookShare on Facebook
PRPC021SGAN-M71RC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PRPC021SGAN-M71RC CONN HEADER .100 SNGL R/A 21POS 147850 Sullins Connector Solutions 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MTCPQKT1P2SFDC Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount I/O CONN
0470182100 Connectors, Interconnects Pluggable Connectors SERIAL ATA DOCKING CONNECTOR TOP
MS3472W20-41SW Connectors, Interconnects Circular Connectors 41 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
GT17H-4P-2H(B) Connectors, Interconnects Pluggable Connectors CONN 4POS RA
903-663P-71S Connectors, Interconnects Coaxial Connectors (RF) SMB Connector Plug, Female Socket 75 Ohm Free Hanging (In-Line) Solder
T38448-26-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 26 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
T38448-26-0 IC 40720 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38448-26-0 NEW 97650 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1670214-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 7 Position Rectangular Housing Connector Plug Black
1-1670214-1 IC 56020 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1670214-1 N/A 250 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
1-1670214-1 TE Connectivity AMP Connectors 157340 2016+ 7POS MIXEDTAB HSGASSYCODA Unitronix Electronics Limited
1-1670214-1 TE Connectivity AMP Connectors 288710 2016+ 7POS MIXEDTAB HSGASSYCODA Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
150-80-316-00-006101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Specialty Pin DIL SURFACE MOUNT 2.54MM
150-80-316-00-006101 IC 57140 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
150-80-316-00-006101 Preci-Dip 147520 2016+ DIL SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
150-80-316-00-006101 Preci-Dip 278750 2016+ DIL SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1479360000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug Housing for Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1479360000 Weidmuller 147840 2016+ CONN FEMALE PLUG 12POS ORG Unitronix Electronics Limited
1479360000 Weidmuller 278090 2016+ CONN FEMALE PLUG 12POS ORG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3210313 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories END COVER
3210313 Electronics 25869 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
3210313 Electronics 25869 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
430211-05-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 5 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws