Location : Home > P > PRPC016SAAN-RC
PRPC016SAAN-RC
Share on FacebookShare on Facebook
PRPC016SAAN-RC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PRPC016SAAN-RC CONN HEADER .100 SNGL STR 16POS 147680 Sullins Connector Solutions 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3206445 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 3 Position Feed Through Gray 14-20 AWG
3206445 35565 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
3206445 Phoenix Contact 147780 2016+ TERM BLOCK FEED THRU 6.2MM Unitronix Electronics Limited
3206445 Phoenix Contact 288850 2016+ TERM BLOCK FEED THRU 6.2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
803-87-046-30-480101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 46 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
803-87-046-30-480101 IC 58930 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
803-87-046-30-480101 Preci-Dip 147510 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
803-87-046-30-480101 Preci-Dip 288470 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
42-3571-10 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET ZIF 42POS TIN
42-3571-10 Aries Electronics 147570 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 42POS TIN Unitronix Electronics Limited
42-3571-10 Aries Electronics 273050 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 42POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
42-3571-10 IC 58870 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-87-021-53-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 21 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-87-021-53-001101 Preci-Dip 147330 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-87-021-53-001101 Preci-Dip 298930 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1779770 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1779770 Phoenix Contact 147680 2016+ TERM BLOCK PLUG 15POS STR 5MM Unitronix Electronics Limited
1779770 Phoenix Contact 298450 2016+ TERM BLOCK PLUG 15POS STR 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com