Location : Home > P > PRPC014SBCN-M71RC
PRPC014SBCN-M71RC
Share on FacebookShare on Facebook
PRPC014SBCN-M71RC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PRPC014SBCN-M71RC CONN HEADER .100 SNGL R/A 14POS 157280 Sullins Connector Solutions 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DJT16E21-41BB Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 41 Position Circular Connector Plug for Female Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded
PT07A10-6S-476 Connectors, Interconnects Circular Connectors PT 6C 6#20 SKT RECP
229913-4 Connectors, Interconnects D-Shaped Connectors - Centronics 50 Position Receptacle Connector Free Hanging (In-Line), Right Angle IDC
229913-4 785241 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
229913-4 TE Connectivity AMP Connectors 298690 2016+ KIT RCPT 50 POS B SLOT Renxim Technology Limited. sales@renxim.com