Location : Home > P > PRL1632-R082-F-T1
PRL1632-R082-F-T1
Share on FacebookShare on Facebook
PRL1632-R082-F-T1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PRL1632-R082-F-T1 RES SMD 0.082 OHM 1 1W 1206 1519400 Susumu 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
PRL1632-R082-F-T1 RES .082 OHM 1W 1 WIDE 1206 5000 Susumu 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
PRL1632-R082-F-T1 N/A 5 N/A 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
PRL1632-R082-F-T1 Current Sense Resistors - SMD 1W 0.082ohm 1 Learn More 800,000 Susumu 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com