Location : Home > P > PRL1632-R007-F-T1
PRL1632-R007-F-T1
Share on FacebookShare on Facebook
PRL1632-R007-F-T1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PRL1632-R007-F-T1 Current Sense Resistors - SMD 1W 0.007ohm 1 Learn More 800,000 Susumu 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
PRL1632-R007-F-T1 Current Sense Resistors - SMD 1W 0.007ohm 1 Learn More 800,000 Susumu 15+ New parts and Stock on hand Power Agency Co.,Ltd
PRL1632-R007-F-T1 Current Sense Resistors - SMD 1W 0.007ohm 1 Learn More 800,000 Susumu 15+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd
PRL1632-R007-F-T1 RES SMD 0.007 OHM 1 1W 1206 900700 Susumu NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
PRL1632-R007-F-T1 RES SMD 0.007 OHM 1 1W 1206 795500 Susumu 1534+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
768141122G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 13 RES 1.2K OHM 14SOIC
768141122G CTS Resistor Products 777500 2015+ RES ARRAY 1.2K OHM 13 RES 14SOIC Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
768141122G CTS Resistor Products 777500 2015+ RES ARRAY 1.2K OHM 13 RES 14SOIC Renxim Technology Limited. sales@renxim.com