Location : Home > P > PRL100BY-J
PRL100BY-J
Share on FacebookShare on Facebook
PRL100BY-J distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-01C-98-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X15MM R-TAB T412
IRFP4310ZPBF Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 100V 120A TO-247AC
IRFP4310ZPBF IR 37570 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
IRFP4310ZPBF IR 25229 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
GP1M007A090H Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 900V 7A TO220
GP1M007A090H Global Power Technologies Grou 40194 NEW RoHS MOSFET N-CH 900V 7A TO220 FindCores Electronics Inc.
GP1M007A090H Global Power Technologies Grou 57849 1415+ MOSFET N-CH 900V 7A TO220 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
GP1M007A090H Global Power Technologies Grou 97850 2015+ MOSFET N-CH 900V 7A TO220 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
GP1M007A090H IC 58770 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
IP4064CX8/LF/P,135 Filters EMI/RFI Filters (LC, RC Networks) RC (Pi) EMI Filter 2nd Order Low Pass 3 Channel R = 47 Ohms, 100 Ohms, C = 17pF (Total) 8-WFBGA, WLCSP