Location : Home > P > PRL100BY-BLNK
PRL100BY-BLNK
Share on FacebookShare on Facebook
PRL100BY-BLNK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
IXFH6N100Q Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 1000V 6A TO-247AD
IXFH6N100Q 97500 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
ATS-13E-126-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X54X15MM XCUT T766
STFILED627 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 620V 7A I2PAK
STFILED627 IC 58330 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
STFILED627 NEW 78050 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
GE80252B2-000U-AC9 Fans, Thermal Management DC Fans FAN 80X25MM 24VDC IP56 57CFM
ATS-03E-19-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X54X20MM XCUT T412
ATS-18H-61-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X10MM L-TAB
ATS-08C-45-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X20MM L-TAB T412
ATS-03D-122-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X15MM XCUT T766
SCBSB-14-01A-RT Hardware, Fasteners, Accessories Board Supports Board Support Threaded Stud / Adhesive Nylon 0.875" (22.23mm) 7/8"
SCBSB-14-01A-RT IC 58450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SCBSB-14-01A-RT NEW 79050 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
849-10/003 Filters Power Line Filter Modules FILTER POWR LINE EMI FAST ON 10A
849-10/003 Electronics 27201 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
849-10/003 IC 36090 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
849-10/003 STOCK 45440 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
742792602 Filters Ferrite Beads and Chips 60 Ohm Impedance Ferrite Bead 0603 (1608 Metric) Surface Mount Signal Line 3A 1 Lines 40 mOhm Max DCR -55¡ãC ~ 125¡ãC
742792602 Distributor 214650 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
742792602 STOCK 46800 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
4232R-101K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 100nH Unshielded Wirewound Inductor 519mA 450 mOhm Max 2-SMD
4232R-101K 39664 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
4232R-101K Delevan 53388 15+ New & Original parts SIMEN Electronics Co.,Ltd
4232R-101K Semiconductor 21075 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
4232R-101K STOCK 43190 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
912-830 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.830" (21.08mm) Natural