Location : Home > P > PREC040SBDN-M71RC
PREC040SBDN-M71RC
Share on FacebookShare on Facebook
PREC040SBDN-M71RC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PREC040SBDN-M71RC CONN HEADER .100 SNGL R/A 40POS 147420 Sullins Connector Solutions 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
6110001 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Blue 6-20 AWG
6110001 Curtis Industries 147820 2016+ CONN TERM BLK FEED THRU 9MM BLUE Unitronix Electronics Limited
6110001 Curtis Industries 287990 2016+ CONN TERM BLK FEED THRU 9MM BLUE Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
12-0501-20 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 12POS TIN
0387703422 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 22 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate