Location : Home > P > PREC040SBBN-M71RC
PREC040SBBN-M71RC
Share on FacebookShare on Facebook
PREC040SBBN-M71RC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PREC040SBBN-M71RC CONN HEADER .100 SNGL R/A 40POS 147390 Sullins Connector Solutions 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1710500000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1710500000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PLUG 5.08 180 8POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1710500000 Weidmuller 157860 2016+ TERM BLOCK PLUG 8POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1710500000 Weidmuller 297510 2016+ TERM BLOCK PLUG 8POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1835245 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 17 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1835245 IC 58650 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1835245 Phoenix Contact 147530 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1835245 Phoenix Contact 297770 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
811-22-051-30-000101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 51 Position Spring Piston Connector Surface Mount
811-22-051-30-000101 645978 13+ fenyang electronics co.,ltd
811-22-051-30-000101 35566 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
811-22-051-30-000101 Mill-Max Manufacturing Corp. 157470 2016+ CONN SPRING CONT 51 POS .137 SMD Unitronix Electronics Limited
811-22-051-30-000101 Mill-Max Manufacturing Corp. 277690 2016+ CONN SPRING CONT 51 POS .137 SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5-103414-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 3 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold