Location : Home > P > PREC038SACN-RC
PREC038SACN-RC
Share on FacebookShare on Facebook
PREC038SACN-RC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PREC038SACN-RC CONN HEADER .100 SNGL STR 38POS 147080 Sullins Connector Solutions 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RJLSE6316101T Connectors, Interconnects Modular Connectors - Jacks CONN MOD JACK 6P6C R/A SHLD
BACC63BP24H43P6 Connectors, Interconnects Circular Connectors 43 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
MS25183-18-22S Connectors, Interconnects Circular Connectors Circular Connector
97-3107B22-22PX-417-940 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 4C 4#8 PIN PLUG
031-2375-RFX Connectors, Interconnects Coaxial Connectors (RF) TNC Connector Jack, Female Socket 50 Ohm Free Hanging (In-Line) Crimp
KJB7T19W32PDL Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 32 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut
KJB7T15W18SCL Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 18 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut
647561-7 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 07P SL156 HSG BROWN
1-1546722-6 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 16 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
1744357-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins EP HEADERS
1744357-2 IC 57770 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0395205218 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
0387013317 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 17 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
170-10-636-00-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Specialty Pin HEADER OPEN TURRETT .600 36POS
170-10-636-00-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
170-10-636-00-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ HEADER OPEN TURRETT .600 36POS EKT Electronics Co., Ltd
170-10-636-00-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ HEADER OPEN TURRETT .600 36POS SIMEN Electronics Co.,Ltd
170-10-636-00-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ HEADER OPEN TURRETT .600 36POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd