Location : Home > P > PREC035SACN-RC
PREC035SACN-RC
Share on FacebookShare on Facebook
PREC035SACN-RC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PREC035SACN-RC CONN HEADER .100 SNGL STR 35POS 147210 Sullins Connector Solutions 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
951440-8011506-AR Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Board Spacers, Stackers CONN HDR STR STACK 40POS 2MM T/H
54122-106401000LF Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Board Spacers, Stackers CONN STACKER 40POS 0.100" T/H
D38999/20WJ35SD-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 128 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Flange Shielded
CTVS06RF-15-35SD-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings CTV 37C 37#22D SKT PLUG
TVP00DZ-11-35PC Connectors, Interconnects Circular Connectors 13 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
825457-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins MOD 2 PINHDR 2X02P.
825457-2 IC 57950 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1147710000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1147710000 IC 58830 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1147710000 Weidmuller 147200 2016+ SL 5.08HC/14/180B 3.2SN OR BX Unitronix Electronics Limited
1813033 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.300" (7.62mm) Vertical Through Hole
1813033 Phoenix Contact 146990 2016+ GMSTBVA 2 5 HC/ 8-G-7 62-LR Unitronix Electronics Limited
803-87-004-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 4 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
803-87-004-30-001101 Preci-Dip 147540 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
803-87-004-30-001101 Preci-Dip 297650 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
110-87-314-41-605101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD
110-87-314-41-605101 Preci-Dip 278890 2016+ CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
803-83-038-10-269101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 38 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-87-140-41-011101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 40 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-87-140-41-011101 Preci-Dip 147220 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-87-140-41-011101 Preci-Dip 288050 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
803-87-042-53-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 42 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
399-93-128-10-003000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 28 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
T37177-08-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 8 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector,
T37177-08-0 IC 40670 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37177-08-0 NEW 97770 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1634689-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Copper Alloy