Location : Home > P > PREC031SADN-RC
PREC031SADN-RC
Share on FacebookShare on Facebook
PREC031SADN-RC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PREC031SADN-RC CONN HEADER .100 SNGL STR 31POS 157640 Sullins Connector Solutions 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8N4Q001LG-1033CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators Clock Oscillator IC 100MHz, 125MHz, 156.25MHz, 250MHz 10-CLCC
8N4Q001LG-1033CDI8 IC 57450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8N4Q001FG-1115CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators Clock Oscillator IC 175MHz 10-CLCC
8N4Q001FG-1115CDI8 IC 57820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CUB5PB00 IC 39900 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CUB5PB00 NEW 88150 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CJ1W-NC214 Industrial Controls, Meters Controllers - PLC Modules Motion Control Module DIN Rail 24VDC
CJ1W-NC214 897846 13+ fenkey electronics co.,ltd
CJ1W-NC214 897846 13+ fenyang electronics co.,ltd
CJ1W-NC214 897846 13+ 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
CP1H-XA40DT1-D Industrial Controls, Meters Controllers - Programmable Logic (PLC) CONTROL LOGIC 24 IN 16 OUT 24V
MB90F883AHPF-G-JNE1 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers F2MC-16LX F2MC-16LX MB90880 Microcontroller IC 16-Bit 33MHz 384KB (384K x 8) FLASH 100-QFP (14x20)
MB91F527USCPMC-GSE2 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers FR81S FR MB91520 Microcontroller IC 32-Bit 80MHz 1.5625MB (1.5625M x 8) FLASH 176-TEQFP (24x24)
ADA4084-1ARZ-R7 ADI 97530 16/17+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TEA1533T/N1,518 Integrated Circuits (ICs) PMIC - AC DC Converters, Offline Switchers Converter Offline Flyback Topology 25kHz ~ 175kHz 14-SO
TEA1533T/N1,518 IC 58600 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TEA1533T/N1,518 NXP 39984 NEW RoHS IC CTRLR SMPS GREEN OVP 14SOIC FindCores Electronics Inc.
TEA1533T/N1,518 NXP 62365 1531+ IC CTRLR SMPS GREEN OVP 14SOIC Alphatek Technology Limited
TEA1533T/N1,518 STOCK 225670 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
95653-404HLF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
95653-404HLF Amphenol FCI 147740 2016+ HEADER BERGSTIK Unitronix Electronics Limited
95653-404HLF Amphenol FCI 298310 2016+ HEADER BERGSTIK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
95653-404HLF IC 59090 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
87345-420HLF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
87345-420HLF Amphenol FCI 147080 2016+ HEADER BERGSTIK Unitronix Electronics Limited
87345-420HLF Amphenol FCI 287310 2016+ HEADER BERGSTIK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
87345-420HLF IC 59940 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3020-26-0100-02 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 26 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
3020-26-0100-02 CNC Tech 156930 2016+ IDC BOX HEADER .100 26POS Unitronix Electronics Limited
3020-26-0100-02 CNC Tech 287890 2016+ IDC BOX HEADER .100 26POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3020-26-0100-02 IC 59620 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
800-10-050-10-002000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 50 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
800-10-050-10-002000 IC 57990 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
800-10-050-10-002000 Mill-Max Manufacturing Corp. 147860 2016+ CONN HEADER LOPROFILE 50POS .100 Unitronix Electronics Limited
800-10-050-10-002000 Mill-Max Manufacturing Corp. 289210 2016+ CONN HEADER LOPROFILE 50POS .100 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com