Location : Home > P > PREC029SAEN-RC
PREC029SAEN-RC
Share on FacebookShare on Facebook
PREC029SAEN-RC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PREC029SAEN-RC CONN HEADER .100 SNGL STR 29POS 157520 Sullins Connector Solutions 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ANUJ6175 Industrial Controls, Meters Specialized 385NM HIGH INTENSITY HEAD
PCK3807AD,112 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Clock Buffers, Drivers Clock Fanout Buffer (Distribution) IC 400MHz 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
PCK3807AD,112 ELECTRONIC 25670 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
PCK3807AD,112 NEW 98670 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
8N4SV76BC-0048CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 159.375MHz 6-CLCC
PIC16LF1778-E/SS Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers PIC PIC? XLP? 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 28KB (16K x 14) FLASH 28-SSOP
MB90548GSPMC3-GS-275E1 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers F2MC-16LX F2MC-16LX MB90545G Microcontroller IC 16-Bit 16MHz 128KB (128K x 8) Mask ROM 100-LQFP (14x14)
PIC32MZ1024EFG144-I/PH Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers MIPS32? M-Class PIC? 32MZ Microcontroller IC 32-Bit 200MHz 1MB (1M x 8) FLASH 144-TQFP (16x16)
7200L25TP Integrated Circuits (ICs) Logic - FIFOs Memory IC MEM FIFO 256X9 25NS 28DIP
7200L25TP IC 58940 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
7200L25TP IDT 50000 14+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
7200L25TP IDT 50000 15+ Excellent Electronics Components Inc
ADA4622-2ACPZ-RL AD 5787 E-core Electronics CO. info@ecoreic.com
7143SA20PF8 IC 58080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RM25C128A-BSNC-T Integrated Circuits (ICs) Memory IC SERIAL CBRAM 128KB 8SOIC
RM25C128A-BSNC-T Adesto 28 15+ 8-SOIC Integrated Solution Co.,Ltd Stocking Distributor
RM25C128A-BSNC-T IC 58360 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RM25C128A-BSNC-T NEW 97290 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929550-01-04-EU Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
929550-01-04-EU 3M 147110 2016+ CONN HEADER .100 SNGL R/A 4POS Unitronix Electronics Limited
929550-01-04-EU 3M 278190 2016+ CONN HEADER .100 SNGL R/A 4POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929550-01-04-EU 3M (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
929550-01-04-EU 3M (VA) 8000 2012+ CONN HEADER .100 SNGL R/A 4POS TPC Global Service Co.Ltd.
77773-312LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 21 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold, GXT?
77773-312LF Amphenol FCI 147550 2016+ CONN HEADER VERT 21POS .100 AU Unitronix Electronics Limited
77773-312LF Amphenol FCI 277910 2016+ CONN HEADER VERT 21POS .100 AU Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20021221-00108D8LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Shrouded Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold, GXT?
20021221-00108D8LF Amphenol FCI 147850 2016+ 1.27 HD SMT SHRD Unitronix Electronics Limited
20021221-00108D8LF IC 58950 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
94529-423HLF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 23 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
94529-423HLF Amphenol FCI 147170 2016+ HEADER BERGSTIK Unitronix Electronics Limited
94529-423HLF Amphenol FCI 298890 2016+ HEADER BERGSTIK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5-794622-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 22 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Surface Mount, Right Angle Gold
5-794622-2 Electronics 26360 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
5-794622-2 IC 38491 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
22-28-4312 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 31 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
22-28-4312 Molex Connector Corporation 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
22-28-4312 Molex Connector Corporation 147660 2016+ CONN HEADER 31POS .100 VERT TIN Unitronix Electronics Limited
22-28-4312 Molex Connector Corporation 297950 2016+ CONN HEADER 31POS .100 VERT TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com