Location : Home > P > PREC027SBAN-M71RC
PREC027SBAN-M71RC
Share on FacebookShare on Facebook
PREC027SBAN-M71RC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PREC027SBAN-M71RC CONN HEADER .100 SNGL R/A 27POS 157240 Sullins Connector Solutions 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
TV07DZ-11-5BD Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings TV 5C 5#20 SKT J/N RECP
CN0967C22A55S7Y240 Connectors, Interconnects Circular Connectors 55 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
CN0966B22G55P10Y140 Connectors, Interconnects Circular Connectors 55 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
H4CPM2DI Connectors, Interconnects Photovoltaic (Solar Panel) Connectors Female Coupler and Male Coupler Connector Minus, Plus 14 AWG
0768711403 Connectors, Interconnects Pluggable Connectors QSFP 2X1 W/EMI SPRING FINGERS LP
DCU37PTI Connectors, Interconnects D-Sub Connectors DSUB 37 M CRIMP G TIN IND
0014562259 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN IDC 25POS 2.54MM 26AWG GOLD