Location : Home > P > PREC027SACN-RC
PREC027SACN-RC
Share on FacebookShare on Facebook
PREC027SACN-RC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PREC027SACN-RC CONN HEADER .100 SNGL STR 27POS 157380 Sullins Connector Solutions 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MS24265R20T41PN-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 26500 41C 41#20 PIN RECP
192-015-113R181 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Through Hole, Right Angle Solder
PXP6011/22S/CR/0507 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 22 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded
CN1020A20A41S9-200 Connectors, Interconnects Circular Connectors 41 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
KPTC6E8-3SW Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 3 Position Circular Connector Plug for Female Contacts Free Hanging (In-Line)
1-962843-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Contacts TAB 2,8X0,8
2-84984-1 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 21 Position FFC, FPC Connector Contacts, Vertical, 1 Sided 0.039" (1.00mm) Through Hole
4-640433-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN RECEPT 15POS 22AWG MTA156