Location : Home > P > PREC024SACN-RC
PREC024SACN-RC
Share on FacebookShare on Facebook
PREC024SACN-RC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PREC024SACN-RC CONN HEADER .100 SNGL STR 24POS 157630 Sullins Connector Solutions 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CA3102E36-6SB01 Connectors, Interconnects Circular Connectors 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Silver
39-51-3294 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 29 Position FFC, FPC Connector Contacts, Vertical, 1 Sided 0.049" (1.25mm) Through Hole