Location : Home > P > PREC021SFAN-RC
PREC021SFAN-RC
Share on FacebookShare on Facebook
PREC021SFAN-RC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PREC021SFAN-RC CONN HEADER .100 SNGL STR 21POS 157560 Sullins Connector Solutions 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ACA3106E28-21SBA232 Connectors, Interconnects Circular Connectors ACB 37C 37#16 SKT PLUG
CN0967C20S16S6-200 Connectors, Interconnects Circular Connectors 16 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
GTC020R-24-12P Connectors, Interconnects Circular Connectors 5 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Silver
6-1717011-4 IC 56210 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TB100-30SP Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 30 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
TB100-30SP Cooper/Bussmann 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
TB100-30SP Cooper/Bussmann 8000 2012+ TERM BLK 20A 30POS UL CSA EKT Electronics Co., Ltd
TB100-30SP IC 40390 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TB100-30SP NEW 87890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
6-1971906-7 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins HEADER ASSY 14POS,KEYING-B,NEW G
6-1971906-7 IC 56670 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1053030:0004 Phoenix Contact 157460 2016+ TERM BLOCK MARKER Unitronix Electronics Limited
0207400000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories - Jumpers JUMPER QL2 SAK35-SAK6 2POS
5024941070 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 10 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount, Right Angle Tin
5024941070 Molex, LLC 157360 2016+ 2.0 W/B SGL RA REC ASSY Unitronix Electronics Limited
5024941070 Molex, LLC 298010 2016+ 2.0 W/B SGL RA REC ASSY Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5024941070 N/A 35000 2014+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
1837227 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories CABLE HOUSING 3POS
1837227 33877 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1837227 Phoenix Contact 287330 2016+ CABLE HOUSING 3POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1971748-2 Connectors, Interconnects Solid State Lighting Connectors SSL Connector 2 Position Socket Board to Card Edge 0.098" (2.50mm) Solder
1971748-2 N/A 907 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
1971748-2 TE Connectivity AMP Connectors 287890 2016+ CONN SSL SOCKET 2POS 2.5MM SLDR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com