Location : Home > P > PREC019SBAN-M71RC
PREC019SBAN-M71RC
Share on FacebookShare on Facebook
PREC019SBAN-M71RC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PREC019SBAN-M71RC CONN HEADER .100 SNGL R/A 19POS 157060 Sullins Connector Solutions 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
GMA.4B.013.DA Connectors, Interconnects Circular Connectors - Accessories BEND RELIEF 13.0MM BLUE
DF1B-26PR Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Contacts CONN PIN IDC 26AWG TIN
LJT01RE17-55P Connectors, Interconnects Circular Connectors LJT 55C 55#22M PIN RECP
2057042-9 Connectors, Interconnects Pluggable Connectors 1X3 QSFP KIT ASSY LP&HS, NETWORK
TV07DZ-17-35SD Connectors, Interconnects Circular Connectors 55 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
AIB30U22-13P0 Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 5C 4#12 1#16 PIN RECP WALL
SSQ-113-02-S-D Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 26 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
0395360518 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1829992 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1829992 33877 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1829992 Phoenix Contact 289170 2016+ TERM BLOCK HDR 12POS R/A 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395360516 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole