Location : Home > P > PREC018SABN-RC
PREC018SABN-RC
Share on FacebookShare on Facebook
PREC018SABN-RC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PREC018SABN-RC CONN HEADER .100 SNGL STR 18POS 157350 Sullins Connector Solutions 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
D25S24A6PV00LF Connectors, Interconnects D-Sub Connectors CONN D-SUB RCPT 25POS VERT SLDR
M83723/71R2016N-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 16 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Flange
D15S13A4GL00LF Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole, Right Angle Solder
2M801-010-02ZNU9-200SA Connectors, Interconnects Circular Connectors M801 6C 4#23 2#16 SKT REC THRD
0473065002 Connectors, Interconnects Pluggable Connectors HIGH SPEED CONN.1.27 PITCH SMT
97-3107B18-29PY-940 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 5C 6#16 PIN PLUG
97-3107A18-11PY-940 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 5C 5#12 PIN PLUG
2-151679-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 2 Position Rectangular Housing Connector Plug Natural
2-151679-0 Electronics 26419 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
2-151679-0 IC 56360 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-292132-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 3 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Tin
2-292132-3 Electronics 26519 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
2-292132-3 Electronics 26519 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
2-292132-3 IC 56260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
150-80-324-01-899161 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Specialty Pin DIL SURFACE MOUNT 2.54MM
150-80-324-01-899161 Preci-Dip 147870 2016+ DIL SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
150-80-324-01-899161 Preci-Dip 277350 2016+ DIL SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com