Location : Home > P > PREC016SFAN-RC
PREC016SFAN-RC
Share on FacebookShare on Facebook
PREC016SFAN-RC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PREC016SFAN-RC CONN HEADER .100 SNGL STR 16POS 157250 Sullins Connector Solutions 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
TV07DZ-23-55HA Connectors, Interconnects Circular Connectors 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
2M801-009-07ZNU17-14PA Connectors, Interconnects Circular Connectors M801 14C 14#16 PIN RECP OM
ACA3106E28-51PBF80A176A232 Connectors, Interconnects Circular Connectors ACB 12C 12#12 PIN PLUG
2DE19S Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 19 Position D-Sub, Double Density Receptacle, Female Sockets Connector, Free Hanging (In-Line) Crimp
2DE19S Factory 12000 2012+ 2012+ Obama Resources Group
DEMMP9SR Connectors, Interconnects D-Sub Connectors DSUB 9 F PCB R/A G50 ZINC
432210-25-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 25 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
432210-25-0 IC 59270 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0387419726 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 26 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
5434272 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 17 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
5434272 Phoenix Contact 157620 2016+ TERM BLOCK HEADER Unitronix Electronics Limited
5434272 Phoenix Contact 289050 2016+ TERM BLOCK HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
852-80-004-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Unshrouded Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Tin
852-80-004-10-001101 IC 56750 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
852-80-004-10-001101 Preci-Dip 157230 2016+ CONN HDR 4POS 1.27MM T/H Unitronix Electronics Limited
852-80-004-10-001101 Preci-Dip 278730 2016+ CONN HDR 4POS 1.27MM T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395040216 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
0342503001 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 3 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.177" (4.50mm)
0711823 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories - Jumpers FBRI 2-8 N SO BU/BU
90309-024LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 24 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold or Gold, GXT?
90309-024LF FCI 8000 2012+ MINITEK HDR VER POL&LAT- SIMEN Electronics Co.,Ltd
90309-024LF IC 59680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0308359 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories SWITCHING LOCK
0872631095 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 10 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
5-103324-7 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
5-103324-7 13233 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
5-103324-7 TE Connectivity AMP Connectors 146990 2016+ CONN HEADR BRKWY .100 14POS R/A Unitronix Electronics Limited
5-103324-7 TE Connectivity AMP Connectors 289130 2016+ CONN HEADR BRKWY .100 14POS R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
54202-S0804CLF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold or Gold, GXT?
54202-S0804CLF Amphenol FCI 157260 2016+ CONN HDR DUAL 0.100 SMT Unitronix Electronics Limited
54202-S0804CLF IC 57740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0022288033 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 3 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold