Location : Home > P > PREC015DAAN-RC
PREC015DAAN-RC
Share on FacebookShare on Facebook
PREC015DAAN-RC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PREC015DAAN-RC CONN HEADER .100 DUAL STR 30POS 157250 Sullins Connector Solutions 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CA3102E36-3SB01A233 Connectors, Interconnects Circular Connectors 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Silver
FCE17B25PA68B Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Through Hole, Right Angle Solder
2170139-1 Connectors, Interconnects Pluggable Connectors SFP+ 1X2 CAGE ASSEMBLY,W/ LIGHT
MS27467T17B6JB-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 6 Position Circular Connector Plug for Female Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded
FCE17C37SA210 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole, Right Angle Solder
183-037-113R571 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Through Hole, Right Angle Solder
BACC63BV14B4S9 Connectors, Interconnects Circular Connectors 4 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
0026034152 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 15 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.156" (3.96mm)
1546965-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
1546965-3 IC 58040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
11221250 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories - Wire Ferrules CONN FERRULE DIN 4AWG YELLOW
11221250 Electronics 26199 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
11221250 IC 38820 16+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
11221250 STOCK 46980 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
DF62A-3S-2.2C Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 3 Position Rectangular Housing Connector Socket White 0.087" (2.20mm)
DF62A-3S-2.2C Hirose 120000 2016+ HRS Connector New&Original parts enkaite Electronics Co., Ltd
DF62A-3S-2.2C IC 58450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DF62A-3S-2.2C NEW 79090 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTYK44A11030 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 11 Circuit 0.374" (9.50mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
OSTYK44A11030 IC 40440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTYK44A11030 NEW 77950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
796861-5 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
796861-5 6578 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
796861-5 Electronics 27749 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
796861-5 Original 39344 17/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
0387303608 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 8 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
TSW-204-07-T-S Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Unshrouded Connector 0.200" (5.08mm) Through Hole Tin
TSW-204-07-T-S Samtec Inc. 157260 2016+ CONN HEADER 4POS .200 SNGL Unitronix Electronics Limited
TSW-204-07-T-S IC 58460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TSW-204-07-T-S NEW 77370 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
826950-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 3 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
826950-3 TE Connectivity AMP Connectors 157820 2016+ CONN HEADER BRKWY 3POS R/A TIN Unitronix Electronics Limited
826950-3 TE Connectivity AMP Connectors 278590 2016+ CONN HEADER BRKWY 3POS R/A TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com