Location : Home > P > PREC014SACN-RC
PREC014SACN-RC
Share on FacebookShare on Facebook
PREC014SACN-RC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PREC014SACN-RC CONN HEADER .100 SNGL STR 14POS 157520 Sullins Connector Solutions 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
D38999/24WD35AD Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 37 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut
DEMM9SDNMB Connectors, Interconnects D-Sub Connectors D-SUB NMB
TVP00DT-21-35PA Connectors, Interconnects Circular Connectors 79 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
M83723/71W10058-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 5 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Flange
2302-6111-TP Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin-Lead
2302-6111-TP 3M 147070 2016+ PIN STRIP HEADER 2 PIN STRAIGHT Unitronix Electronics Limited
430710-24-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 24 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws