Location : Home > P > PREC013SBBN-M71RC
PREC013SBBN-M71RC
Share on FacebookShare on Facebook
PREC013SBBN-M71RC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PREC013SBBN-M71RC CONN HEADER .100 SNGL R/A 13POS 157380 Sullins Connector Solutions 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
FLV-TCC4 NEW 77650 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
82495-1272 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment UM1272 UNIVERSAL MAT, 5METER
AKT4B1121041 Industrial Controls, Meters Controllers - Process, Temperature Process, Temperature Controller (RTD, Type B, C, E, J, K, N, PLII, R, S, T) 100 ~ 240VAC Panel Mount
CDC2536DBRG4 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers IC 3.3V PLL CLK-DRVR 28SSOP
CDC2536DBRG4 IDT, Integrated Device Technol 5000 2016+ IC 3.3V PLL CLK-DRVR 28SSOP Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CDC2536DBRG4 Originalnew 80500 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
8N3QV01KG-0124CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 75MHz 10-CLCC
8N4QV01FG-0168CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 74.25MHz, 74.174MHz, 74.25MHz, 74.174MHz 10-CLCC
8N4QV01FG-0168CDI IC 56560 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A42MX09-2PQG160 Microsemi SoC 8000 16+ 16+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MPC8544VJALFA Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microprocessors PowerPC e500 Microprocessor IC MPC85xx 1 Core, 32-Bit 667MHz 783-FCPBGA (29x29)
MB90922NCSPMC-GS-246E1 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers F2MC-16LX F2MC-16LX MB90920 Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 256KB (256K x 8) Mask ROM 120-LQFP (16x16)
N25Q00AA11GSF40G Integrated Circuits (ICs) Memory NOR FLASH 256MX4 PLASTIC PBF SOI
N25Q00AA11GSF40G IC 58450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
N25Q00AA11GSF40G MICRON 25000 2016 Originalnew FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
N25Q00AA11GSF40G Micron 50000 17+ S/N Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
81068-500403 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 68 Positions Header, Shrouded Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole, Right Angle Gold
81068-500403 3M 147290 2016+ 4WALL TRIPOLARIZ HEADER 68 CONTA Unitronix Electronics Limited
280619-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Shrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole, Right Angle Tin
280619-1 IC 39142 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
280619-1 STOCK 46680 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
280619-1 TE Connectivity AMP Connectors 157280 2016+ CONN HEADER 10POS R/A TIN .156 Unitronix Electronics Limited
280619-1 TE Connectivity AMP Connectors 288470 2016+ CONN HEADER 10POS R/A TIN .156 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com